Atsauksmes

paldies!

 

Ilze Šulmane

Pasniedzēja LU SZF

Beidzot! Individuāla pieeja, laipnība, uzmundrinājums, pakāpeniska un  uzmanīga slodzes palielināšana pēc operācijas vingrojot! Otrs variants – baseinā – vēl ekskluzīvāk:  katrs muskulītis fizioterapeites modrās acs uzraudzībā, katru nākamo reizi kaut kas jauns klāt! Spēks pamazām vairojas; jau paliek žēl, ka kurss drīz beidzas. Paldies!!!

 

Anna Novikova

Juriste, Stellas un Jāņa mamma

Luīze ir kompetenta un profesionāla - to apliecina viņas izglītība, profesionālā un personiskā pieredze (viņa ir daudzbērnu mamma un vecmāmiņa). Viņa mīl savu darbu! Luīze ir gaiša, labsirdīga, toleranta, smalkjūtīga, atsaucīga un pacietīga. Viņa prot ieklausīties! Viņa katram gadījumam pieet individuāli, iedziļinās un sniedz atbalstu kompelksi, piemēram, ņem vērā mammas un mazuļa simbiozi un tādējādi viņu interesē un viņa iedziļinās gan mazuļa, gan mammas stāvoklī un sajūtās. Viņa respektē citu intereses, emocijas un robežas, tai skaitā arī bērnu. Ja vien ir gatavība un vēlme, Luīze var sniegt ļoti, ļoti daudz - ir tikai jāieklausās! Luīze veic patiesi svētīgu darbu! Viņa spēcina, aizrauj un iedvesmo!

Luīze ilgstoši ir nākusi pie mums uz mājām kā mazuļa fizioterapeits. Noteikti ieteiktu! Turklāt izcilam rezultātam regulāri, jo bērniņiem ir īsā atmiņa. Vislabākajam rezultātam ir svarīgs ilgstošs un noturīgs kontakts un sadarbība. Kopš bērniņa pusgada ejam arī pie Luīzes uz baseinu. Katru tikšanos gaidam ar nepacietību.

Mums ir liels prieks, ka esam satikuši Luīzi!

Paldies Tev, Luīze! Vēlam Tev visu to pašu, pašu labāko!

 

Dr. Māra Šēfere

Neiroloģe, osteopāte

Luīze ir atsaucīga, zinoša savas jomas speciāliste.  Varu nosūtīt uz fizioterapijas  nodarbībām zālē un baseinā bez bažām pacientus ar dažādām nervu sistēmas saslimšanām.

Labas atsauksmes ir arī par fizioterapijas nodarbībām topošajām māmiņām.

 

Vita Lakša

Fizioterapeite, www.mazaisvingro.lv

Sveika! Tu atbilsti profesionālam fizioterapeitam, īpaši kas attiecas hidroterapijai ūdeni, tu saproti kā strādā katrs muskulis un cilvēka ķermenis kopumā, jo tavās nodarbībās es jūtu ka muskulatūra strādā. Es strādāju un mana galva tajā brīdi atpūšas, nevis saspringst, tas ir tas kaifs, ka tiek padarīts darbs ar ķermeni, tas nostiprināts, bet pats jūties ļoti labi atpūties!

Komunikācija ar klientiem ļoti laba, man patīk kā tu runā, stāsti un labo, man to vajag!
Tu esi īstajā vietā, var redzēt ka tu un darbs esiet uz viena viļņa! Tā tik turpināt!

Veiksmi!

 

Centa Dzenīte

Ilggadīga poligrāfiste

Luīze ir izcila savas profesijas meistare. Cilvēks, kas no sirds mīl savu darbu, dara to profesionāli un ar milzīgu labestības piedevu. Vienlīdz profesionāli strādā gan baseinā, gan arī vingrošanas zālē. Man ir bijusi tā laime saņemt no viņas gan vienu, gan otru pakalpojumu.

Luīze ir ļoti atsaucīga, saprotoša un spējīga strādāt ar dažādiem klientiem, sākot no maziem bērniņiem un beidzot ar tādiem kā es – jau ievērojamā pensijas vecumā.

Paldies Tev, Luīze, par iegūto veselības uzlabošanos un brīnišķīgo noskaņojumu pēc nodarbībām.

 

Ilze Strazdiņa

Aquafitness.lv ir informatīvi bagāta, pārdomāta mājas lapa!

Jauki, ka peldies ziemā, man direktore pirms divām ziemām ieguva Pasaules čempiones titulu ziemas peldēšanā, kad sacensības bija Lielupē. Trakas jūs meitenes esat!!!

Lai veicās Tev Luīz, man prieks par Tevi!

 

Tamāra Saleniece

Luīze ir profesionāla, zinoša, ļoti iejūtīga speciāliste.

Ar fizioterapeiti Luīzi iepazinos pēc pleca locītavas operācijas. Paldies viņai par man personīgi izvēlētiem vingrinājumiem nodarbību laikā, kas ļoti īsā laikā palīdzēja man atgūt pleca locītavas kustības pilnā apjomā.  Pati darbojās līdz, parādot katra vingrinājuma precīzu izpildi.

 

Saili Mežgaile

Interjera dizainere, mākslas pasniedzēja

Aquafitness nodarbības, kuras vada Luīze, apmeklēju jau sesto mēnesi. Katru reizi gaidu ar nepacietību. Vadot nodarbību, Luīze izstaro tik daudz enerģijas un prieka, ka tas uzlādē uz vairākām dienām.

Pašsajūta uzlabojusies jūtami. Muguras problēmas mazinājušās. Bet galvenais ir tas labais noskaņojums, ko dod ūdens, un fiziskās kustības Luīzes vadībā.

 

Sandra Paegle

Latviešu, angļu un krievu valodas skolotāja

Sāpes mugurā, locītavās? Vsipirms meklējam zāles, dakterus, bet mana, skolotājas Sandras Paegles, pieredze rāda, ka nekas nav tik efektīvs kā regulāri ūdens aerobikas treniņi jau 15 gadu garumā. It īpaši ja tava skolotāja ir meitene un dāma vienā personā, augstas klases speciāliste - fizioterapeite Luīze Ventaskrasta.

Ja ķermenis ir vingrs un lunkans vecmāmiņām, kāpēc lai tāds nebūtu arī mazbērniem? Trenere Luīze palīdzēs visai ģimenei gan vingrot, gan peldēt mācīties, un veselība būs iekšā kopā ar visiem labumiņiem, bet slimība laukā - tālu prom no mums - baseina apmeklētājiem. Par to paldies mūsu Luīzei Ventaskrastai.

 

Vanda Feldzere

Pozitīva pensionāre

Esmu pateicīga fizioterapeitei Luīzei par man veltītām rūpēm un pacietību, jo pēc nodarbībām baseinā, mana veselība ir uzlabojusies. Paldies Luīzei un arī pārējām meitenēm par jauko, sirsnīgo attieksmi.

 

Aija Zvaigzne

Luīze ir visfantastiskākā nodarbību vadītāja.

Vienmēr enerģiska un smaidīga, aizraus pat visslinkāko klientu.

Ja esi noguris pēc grūtas darba dienas, Luīzes nodarbībā saņemsi tādu enerģijas lādiņu, ka sāksi starot!

Ja esi laimīgs, tad pēc nodarbības vienkārši pacelsies spārnos. Bet, lai par to visu pārliecinātos, ir jāatnāk pašiem un jāizbauda vislabākā vingrošana ūdenī Latvijā!

 

Ilze Neparte

Galvenā māsa, VSIA ”Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīca”

Es, Ilze Neparte, ar Luīzi Venataskrastu sadarbojos no 2000 gada. Šo laika periodu varu raksturot ar ārstnieciskās vingrošanas (hiperaktīviem bērniem skolas sākuma klasēs), peldēšanas nodarbībām skolas bērniem, privātām ārstnieciskās vingrošanas nodarbībām ūdenī bērniem un pieaugušajiem, kā arī ārstnieciskās vingrošanas nodarbībām ūdenī.

Vērtējot Luīzes Ventaskrastas profesionālo darbību, jāatzīmē, ka visas nodarbību kategorijas katrā vecuma grupā ir organizētas un praktiski tiek vadītas augstā kvalitātē. Nodarbības ir strukturētas loģiskā secībā ievērojot vingrojumu slodžu un intensitātes proporcijas. Vingrojumi vērsti uz kustību un balsta aparāta korekciju, sirds-asinsvadu sistēmas stiprināšanu, muskuļu atslābināšanu, pareizu noslogojumu un nostiprināšanu, saišu un muskuļu stiepšanu, pareizas elpošanas apmācību.

Katra nodarbība kopumā pozitīvi ietekmē pašsajūtu, atbrīvo no ikdienas negatīvā stresa slodzes ietekmes.

Luīzi Ventaskrastu, personīgi varu raksturot, ar īpaši rūpīgu, individuālu, pieeju  katram klientam, ievērojot klienta psihoemocionālās, fiziskās un fizioloģiskās īpatnības un praktiskās spējas.

Katra nodarbība tiek vadīta mūzikas pavadībā un pozitīvā atmosfērā.

 

Ilona Bērziņa

Pēc nodarbības jūtos patīkami nogurusi un tajā pat laikā, pozitīvi uzlādējusies!

Aqua fitness  nodarbības pie treneres Luīzes es apmeklēju vien pāris menešus, taču jau pēc pāris pirmajām nodarbībām, sajutu, ka es pilnībā varu uzticēties šai trenerei un ļauties viņas vadītajām nodarbībām, kurās es jūtu vienmērīgi sadalītu slodzi visām ķermeņa daļām, it īpaši muguras un plecu daļai, kura man personīgi ir ļoti problemātiska ķermeņa  zona.

Patīkami priecē, ka nodarbības laikā viņa prot uzturēt maksimālu vingrojumu izpildes tempu, kā arī seko, lai katrs nodarbības apmeklētājs izpildāmo vingrinājumu veic pareizi. Un ne mazāk svarīgi ir atzīt, ka Luīzei īpaši labi izdodas uzturēt pozitīvu atmosfēru nodarbības laikā, kā arī pirms un pēc nodarbības.

Tas ir tik jauki:)

 

Inese Muižniece

Prieks tak arī ir jebkuras terapijas sastāvdaļa!

Luīzi Ventaskrastu droši ieteiktu tiem, kas grib atrast ne vien zinošu, bet arī uzmanīgu un saprotošu speciālistu. Ilgi biju meklējusi tādu, lai man palīdzētu tikt galā ar visai nopietnas spinālās ķibeles sekām.

Jau pirmajā nodarbībā secināju – vingrot ir prieks! Un pēc aptuveni pusotra mēneša cītīga abpusējā darba sevi pieķēru pie tā, ka esmu kļuvusi daudz lokanāka. Un galvenais-vairs tā  nesāp!

Zinu, ka vingrojot ar Luīzi, negūšu vēl kādu traumu, jo viņa ne vien rāda vingrojumus, bet uzmanīgi seko, lai tie būtu izpildīti pareizi. Arī nodarbības gaitā un pēc tās neaizmirsīs painteresēties par pacienta pašsajūtu. Un vispār, ir patīkami komunicēt ar dzīvespriecīgu, gudru un labvēlīgu cilvēku.

 

Solveiga Akmentiņa

Angļu valodas skolotāja

Luīzi vispirms iepazinu kā ūdens aerobikas treneri topošajām māmiņām.  Nodarbības bija jaukas, atpūtu un komunikāciju nesošas.

Tika atgādināts/stāstīts par dzemdībām no fizioterapeita viedokļa, kam noteikti var uzticēties, jo Luīzei pašai ir 3 bērni.

Savukārt pēc mazuļa piedzimšanas sāku vest savu atvasi uz peldēšanas nodarbībām, lai radinātu pie ūdens. Tas tiešām bija/ir noderīgi sākt radināt bērnu pie ūdens fizioterapeita vadībā, ko noteikti nevar nodrošināt parastie baseini, kur vecāki vienkārši pēc savas ne/saprašanas darbojas ar bērnu, bet mērķtiecīgas, zināšanām segtas darbības trūkst.

Luīze dod noderīgus un interesantus ieteikumus, kurus arī izmēģināju praksē. Mazais pie ūdens ir pieradis un vasarā jau peldējās atklātā ūdens tilpē (ar palīglīdzekļiem uz roku aukšdelmiem).

Ūdens viņam sagādā patiesu prieku un uz nodarbībām arī tagad dodamies ar prieku!

 

Dace Runča Štelmahere

Grafikas dizainere, SIA Rudda. www.rudda.lv

Man jau likās, ka nekad neiemācīšos peldēt, un, ka tas nav priekš manis. Jau biju samierinājusies, ka bailes no ūdens nav pārvaramas. Tad jauši nejauši es satiku Luīzi. Viņa teica, ka esot iemācījusi peldēt pat astoņdesmitgadīgai tantītei. Ja jau tā, tad nolēmu ļauties Luīzes treneres talantam. Un, izskatās, ka viss notiek, jo Luīzei ir apbrīnojama spēja iestāstīt un ierādīt, kas jādara.

Mana apņemšanās un uzcītība, plus Luīzes zināšanas un metodika, ir atvērušas man jaunu pasauli – ūdens baudīšanu.

Ja tas notiek ar tādu «ūdens baili» kā es, tad tas tiešām kaut ko nozīmē.

Paldies Tev, Luīze :):):)

Fizioterapeita nodarbības

radīts ar martinslinde.lv